Brak Plugina Flash. Kliknij i scišgnij najnowszš wersje flash player`a


Zawody Strong Man


Oferujemy Państwu organizację zawodów Strong Man. Organizujemy imprezy na szczeblu krajowym jak również międzynarodowym z udziałem najsilniejszych zawodników z Polski i zagranicy.


Zawodnicy startujący w naszych zawodach to osoby znane z relacji TV, są to osoby medialne, które przyciągają swoja obecnością tłumy kibiców. Zawody siłaczy zawsze okraszone są dodatkowymi atrakcjami.
W zależności od zapotrzebowania proponujemy pokazy kulturystyczne ,fitness, karate,judo ,thai boxingu, jazdy free style na motocyklach, Strong Dog jak również występ wokalny Jacka Elwisa Dymka.Imprezę przez cały czas prowadzą doświadczony konferansjer oraz DJ. Czas trwania zawodów to zazwyczaj około trzech do czterech godzin.
Pokazy Strong Man

To oferta dla tych którzy nie mogą sobie pozwolić na dużą, kilkugodzinną imprezę. Pokazy w wykonaniu naszych Strong Manów są często ozdobą dyskotek, imprez firmowych jak również festynów miejskich. W pokazie bierze udział zazwyczaj dwóch zawodników, którzy prezentują 3-4 konkurencje znane z zawodów Strong Man. Dodatkowym atutem pokazów jest bliski kontakt publiczności z zawodnikami jak również możliwość spróbowania swych sił na sprzęcie przez nich używanym. Czas trwania takiego pokazu to około jednej godziny.
Przemysław Budziszewski: +48 606 376 269
info@apsa-nowi.pl